ZAJÍMAVÁ VIDEA

Zde pro vás vybíráme zajímavá videa, která vás osloví, která vám ukáží různé zajímavosti z celého světa anebo vás jen uchvátí svým zpracováním. Každopádně jsou to videa, která stojí za to vidět.

ZAJÍMAVÁ VIDEA

JAK OTOČIT STRÁNKU? - ZAJÍMAVÁ VIDEA

Nechce se Vám otáčet novinová stránka, a přesto si chcete přečíst i články na straně 2? Následující zajímavé video přináší nezaručený, velmi pracný a náročný návod. Ovšem kypící originalitou, fantazií a kreativitou.  

KASKADÉR - ZAJÍMAVÁ VIDEA

I v době neskutečných počítačových triků mají ve filmu kaskadéři své nezastupitelné místo. Kaskadér na tomto videu ovšem předvádí pořádně drsnou věc. Smekáme….  

KULEČNÍK - ZAJÍMAVÁ VIDEA

Jak to vypadá, když hraje kulečník někdo, kdo opravdu umí? Následující video ukazuje Francouze jménem Florian Kohler, který si s kulečníkovými koulemi dělá, co chce.    

LIDÉ JSOU ÚŽASNÍ – ZAJÍMAVÁ VIDEA

Následující video ukazuje, co všechno člověk dokáže…..  

ÚTOK ŽRALOKA - ZAJÍMAVÁ VIDEA

Video zobrazující největšího predátora podmořského světa – Žraloka bílého při lovu tuleňů. Tento úchvatný záběr pochází z dokumentárního seriálu BBC Planeta země.  

ZÍTŘEK NENÍ - ZAJÍMAVÁ VIDEA

Žít tak, jakoby zítřek nebyl - to je heslo následujícího videa. Adrenalin zde teče proudem a člověku se při některých záběrech skutečně tají dech nad tím, čeho všeho je člověk schopný.      

SPREJER - ZAJÍMAVÁ VIDEA

Když to někdo se sprejem umí tak to potom hodně dobře vypadá. Následující video ukazuje umělce jménem Brandon McConnell (Spacepainter) při tvorbě jednoho jeho obrazu.  
<< 8 | 9 | 10 | 11 | 12 >>