Taneční videa

Tanec má obrovské množství podob a může vypadat zajímavě, vtipně i velmi nudně. Taneční videa, která vám zde nabízím, jsou vždy něčím zajímavé a opravdu stojí za to je vidět. Přeji vám příjemnou zábavu.

TANEČNÍ VIDEA

TO JE TANEC... - TANEČNÍ VIDEA

Na videu naleznete tanečníka, který nedělá nic zvláštního. Pouze velmi přirozeně tančí a prostě to vypadá dobře. Čas od času by si takhle měl asi zatančit každý…  

LABUTÍ JEZERO - TANEČNÍ VIDEA

Labutí jezero v podání čínského souboru bere dech. Hlavní představitelka podává neuvěřitelné výkony a velmi pěkně se na to dívá i když není zrovna balet šálek vašeho čaje.  

EVOLUCE TANCE - TANEČNÍ VIDEA

Na tomto videu můžete vidět Judsona Laipplyho, který předvádí vývoj tance od roku 1956 do roku 2000. Video patří mezi nejsledovanější videa na youtube.com a myslíme si, že pokud jste ho ještě neviděli, určitě si zaslouží Vaší pozornost.  

VÁŠNIVÝ TANEC - TANEČNÍ VIDEA

Následující taneční video nabízí pohled na taneční pár, který tancem vyjadřuje spoustu emocí a přitom předvádí i neuvěřitelné akrobatické kousky. Jejich taneční vystoupení je prostě drsné a určitě stojí za to vidět!  

GANGNAM TWINS - TANEČNÍ VIDEA

Dvojčata, která tančí na písničku Gangnam Style vás zaručeně pobaví.  

PARIS STREETDANCE - TANEČNÍ VIDEA

Toto taneční video ukazuje pouličního tanečníka ve Francii, jehož pohyby skutečně stojí za to vidět.  

JENYNE BUTTERFLY - TANEČNÍ VIDEA

Když se řekne tanec kolem tyče, představí si většina lidí pouze striptérky, které se vlní kolem tyče. Ale jako ve všem, jsou i zde výjimky, které vynášejí umění tance kolem tyče do gymnastických výšin. Sami se můžete na tomto videu přesvědčit, že...

TRON DANCE - TANEČNÍ VIDEA

Taneční video, které uvidíte, ukazuje velmi netradičně pojatý tanec ve stylu Tron. Světelné obleky, které májí aktéři na sobě se rozsvěcují a zhasínají podle hudby a taneční choreografie což dává dohromady velmi zajímavou taneční podívanou.

SMYSLNOST - TANEČNÍ VIDEA

Video ukazuje velmi romantický a smyslný tanec. Sehranost obou partnerů, celkové umělecké ztvárnění a gymnastické výkony jsou vynikající.  
<< 1 | 2 | 3 >>