HUDEBNÍ VIDEA

Následující hudební videa jsou výběrem videí, ve kterých je hlavním prvkem hudba, muzika nebo zajímavé písně. Jsou ukázkou krásy lidského hlasu, hudebních textů a všeho, co k hudbě patří.

HUDEBNÍ VIDEA

BANJO - HUDEBNÍ VIDEA

V následujícím videu se Vám představí Jonny Mizzone (9 let) na banjo, Robbie Mizzone (12 let) na housle a Tommy Mizzone (14 let) na kytaru. Všichni hrají výborně, ale Jonny hraje na banjo opravdu drsně.  

TEMNÁ STRANA - HUDEBNÍ VIDEA

Na následujícím videu to vypadá, že Darth Vader z Hvězdných válek dostal na svou temnou stranu i smečku psů :-)   

QUEEN - HUDEBNÍ VIDEA

Říká se „Devatero řemesel, desátá bída“ což ovšem neplatí o hudebníkovi jménem Richie Castellano. Tento člověk Vám v následujícím videu zazpívá i zahraje píseň od skupiny Queen - Bohemian Rhapsody. Drsné ovšem je, že úplně sám….  

HRA NA JEDNU KYTARU - HUDEBNÍ VIDEA

Jak to vypadá, když hraje pět lidí na jednu kytaru najednou? Jak se můžete přesvědčit na následujícím videu, je to zajímavé a dobře se to poslouchá.  

AMAZING GRACE - HUDEBNÍ VIDEA

Amazing Grace (Úžasná milost) v podání zpěvačky Hayley Westenra. Velice příjemný poslech…  

THE VOCA PEOPLE - HUDEBNÍ VIDEA

Sdružení The Voca People na tomto videu předvádí, co všechno dokáže lidský hlas. Neuslyšíte žádné hudební nástroje, vše co uslyšíte je pouze lidský hlas.  

BEATBOX - HUDEBNÍ VIDEA

Vynikající Beatbox v podání jednoho talentovaného francouze. Je těžké uvěřit, že všechny ty zvuky vydává sám pomocí své pusy.  

KYTARISTA – HUDEBNÍ VIDEA

Následující hudební video prezentuje korejského kytaristu jménem Jerry Chang. Ten v hudebním doprovodu předvádí své umění hry na elektrickou kytaru.  
<< 1 | 2 | 3